KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11244047
nr 1124 4047
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Stig Borglind (1892-1965), Aten, upplaga i 4 exemplar, signerad, motivet: 30x30
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 20:40:40
150 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind